Catering

Pro Vaši rodinou oslavu připravíme mísu řízečků, masové rolády, ochutnávku sýrů, různé druhy salátů, kanapek, chlebíčků, ale pečeme i dorty, koláče, prasata, kýty, masové gyrosy a jiné dobroty!

Pro vaši firemní party zajistíme rautík, raut nebo mega žranici doplněnou vychlazeným pivkem, dobrým vínem, seženeme Vám hostesky, postavíme stany, přivezeme lavičky, zajistíme hudbu a budeme okolo Vás celý den i noc skákat aby jste se mohli nerušeně věnovat svým hostům!

Pro vaši společenskou akci přijedeme se stánkem a klobásama, ogrilujeme steaky, plněné hermelíny nebo byste raději 1000 gulášů? Pro nás toto není problém, máme zkušenosti, víme jak na to a jsme v tom dobří! Vážně!

Poradíme Vám s meníčkem pro Vaši svatbu, navrhneme jídelní lístky nebo zajistíme výzdobu! Něvestu si ale musíte vzít již sami!

Pořádáte velkou sportovní akci? Potřebujete nasytit kvalitním a nutričně vyváženým jídlem velkou partu závodníků? Honíte kalorie? Źádný problém, naši nutriční specialisté připraví celodenní menu přímo na míru pro sportovce, kulturisty nebo jen tak pro pocit z dobrého, kvalitního a nutričně vyváženého jídla.
Jídlo Vám poté buď vydáme přímo na akci nebo přivezeme zabalené, vychlazené a označené pro pozdější výdej a konzumaci.

Pro Váš ples vyrobíme chlebíčky, zajistíme vinotéku, míchané nápoje a vše co ke správnému plesu patří!