Základem zdravého stravování je pět jídel denně

Snažíme se vysvětlit našim zákazníkům v čem spočívá filozofie zdravého stravování,
základem je pět nutričně vyvážených jídel denně s tříhodinovými pauzami, tělo si zvykne na
pravidelnost a nemá potřebu si ukládat tuky na „horší časy“. Metabolismus se nastartuje jinak a my se díky tomu cítíme odpočatě, zdravě a připraveni na další aktivity. Důležitý je i pitný režim.

Zároveň jsme schopni našim zákazníkům vytvořit jídlo na míru, klientovi poradíme jaký stravovací program je pro něho nejlepší pro dosažení jho cílů. Také umíme vegetariánské menu a jsme schopni našim zákazníkům vynechávat určité potraviny, ať se jedná o potraviny na které jsou alegričtí (sojový lecitin, ořechy, citrusy…) nebo, které nemají rádi (kopr, ryby, syrová cibule, okurky, houby, rajčata…)

Bráníme se označení krabičková dieta, s nimi máme společné opravdu jen ty krabičky.
Krabičková dieta trápí klienty hladem, nejspíš se jim podaří zhubnout, ale následnému jo-jo efektu se nevyhnou a dostanou se zpět na svoji váhu, možná i dále.

Vaříme z čerstvých, kvalitních a moderních surovin. Vývary si připavujeme sami, objevují se suroviny jako kuskus, cizrna, jáhly, celozrnné těstoviny, bulgur, červená čočka, edamame. Maso se používá převážně bílé (kuře, králík, krůta, ryby) a kvalitní červené maso hovězí, zdroje rostlinných bílkovin jsou např.: tofu, tempeh, seitan, robi, šmakoun atd. Čerstvá zelenina od regionálního dodavatele je pro nás samozřejmostí. Používáme čerstvé bylinky a micro greens z naší zahrádky místo dochucovadel plných glutamanu a soli. Všechna ostatní dochucovadla používáme výhradně výrobky ze zdravé výživy.

Zajišťujeme komletní servis od výroby až po doručení zákazníkovi buď domů nebo do
práce. Jídlo se vozí v papírových taškách den předem, aby jste mohli začít den 20 minut po
probuzení snídaní, která je důležitá na nastartování metabolismu. Stravujeme rovněž velké skupiny sportovců při různých soustředěních a pohybových aktivitách.

A jak jste na tom Vy? Nemáte chuť zkusit něco nového, co opravdu funguje? Naučit se novým zvykům, receptům a vyzkoušet netradiční suroviny s důrazem na zdraví?

Kompletní informace na: www.jsmeffmenu.cz
Objednávky přijmáme na www.jsmeffmenu.cz

Informace o zdravé výživě rovněž na Facebooku na www.facebook.com/fitnessmenu

Eva Jörka
Provozní vedoucí společnosti jsme Fitness Food Menu Podkrkonoší