Fitness Food Menu

Fitness Food Menu je samostatná a velmi složitá kapitola našeho podnikání!

Jedná se o 5-ti chodové nutričně vyvážené menu, které Vám přivezeme od neděle do čtvrtka abyste měli kvalitní jídlo na celý pracovní týden.

Vaříme porce por ženy 6000 kJ, pro muže 7500 kJ, dokážeme i vegeteriány a máme i individuální přístup k zákazníkům, kteří potřebují shodit přebytečná kila tuku nebo naopak nabrat kvalitní svalstvo. Každý si najde v našem jídelníčku to své.

Víme co je tempeh, tofu, seitan, robi maso, miso pasta, ženšen, jujube, kokosový olej, kukuřičná mouka, spirulína, sojanéza, adžika, pohanka, bulgur, kuskus, jáhly a spousta jiných netradičních surovin a používáme je! Doplníme vašemu tělu prospěšné tuky, řekneme Vám kolik je v našem jídle bílkovin, sacharidů i tuků, známe i alergeny. Dovedeme Vám určité suroviny, které Vám nechutnají, vynechávat.

Změříme Váš bazální metabolismus a nastavíme jídlo na míru a to doslova!

Výsledky s tímto systémem stravování na sebe nenechají dlouho čekat a Vy se již během několika málo dní budete cítít prostě lépe, lehčeji, nenadmuti, bez známky únavy jako je po svíčkové se šesti:)

Fitness food menu je stravovací koncept založený na systému franšízingu, který klade důraz na přidanou hodnotu slova zdraví! Je na trhu již přes 6 let a funguje po celé ČR, ale i na Slovensku, v Maďarsku a v Německu.