jsme Fitness Food Menu

 

5-ti i více chodové nutričně vyvážené menu, které Vám přivezeme od neděle do čtvrtka aby jste měli kvalitní jídlo na celý pracovní týden.

Vaříme porce pro ženy 6000 kJ, pro muže 7500 kJ, dokážeme i vegeteriány a máme i individuální přístup k zákazníkům, kteří potřebují shodit přebytečná kila tuku nebo naopak nabrat kvalitní svalstvo. Více bílkovin nebo méně cukrů – spočítáme Vám to ve Fitlinii.

Víme co je tempeh, tofu, seitan, robi maso, miso pasta, ženšen, jujube, kokosový olej, kukuřičná mouka, spirulína, sojanéza, adžika, pohanka, bulgur, kuskus, jáhly a spousta jiných netradičních surovin a používáme je! Doplníme vašemu tělu prospěšné tuky, řekneme Vám kolik je v našem jídle bílkovin, sacharidů i tuků, známe i alergeny. Dovedeme Vám intolerantní suroviny, které Vám nechutnají, vynechávat.

Změříme Váš bazální metabolismus a nastavíme jídlo na míru a to doslova!

Výsledky s tímto systémem stravování na sebe nenechají dlouho čekat a Vy se již během několika málo dní budete cítít prostě lépe, lehčeji, nenadmuti, bez známky únavy jako je po svíčkové se šesti:)

Fitness food menu je stravovací koncept založený na systému franšízingu, který klade důraz na přidanou hodnotu slova zdraví! Je na trhu již přes 6 let a funguje po celé ČR, ale i na Slovensku, v Maďarsku a v Německu.

www.jsmeffmenu.cz

 

jsme Fitness Food Menu