Základem zdravého stravování je pět jídel denně

Snažíme se vysvětlit našim zákazníkům v čem spočívá filozofie zdravého stravování, základem je pět nutričně vyvážených jídel denně s tříhodinovými pauzami, tělo si zvykne na pravidelnost a nemá potřebu si ukládat tuky na „horší časy“. Metabolismus se nastartuje jinak a my
se díky tomu cítíme odpočatě, zdravě a připraveni na další aktivity.

Zároveň jsme schopni našim zákazníkům vytvořit jídlo na míru, klienta pošleme k našemu partnerovi na přístroj In Body či Tanita (měření tělesných hodnot), kde mu změří vše, co je potřeba k určení správné kalorické hodnoty. Také umíme vegetariánské menu a jsme schopni našim
zákazníkům vynechávat určité potraviny, ať se jedná o potraviny na které jsou alegričtí (sojový lecitin, ořechy, citrusy…) nebo, které nemají rádi (kopr, ryby, syrová cibule, okurky…)

Bráníme se označení krabičková dieta, s nimi máme společné opravdu jen ty krabičky. Krabičková dieta trápí klienty hladem, nejspíš se jim podaří zhubnout, ale následnému jo-jo efektu se nevyhnou a dostanou se zpět na svoji váhu, možná i dále.

Vaříme z čerstvých a kvalitních surovin. Vývary si připavujeme sami, objevují se suroviny jako kuskus, cizrna, jáhly, celozrnné těstoviny, bulgur, červená čočka. Maso se používá převážně bílé (kuře, králík, krůta, ryby) a kvalitní červené maso hovězí, zdroje rostlinných bílkovin jsou
např.: tofu, tempeh, seitan, robi, šmakoun atd. Čerstvá zelenina od regionálního dodavatele je pro nás samozřejmostí. Používáme čerstvé bylinky z naší zahrádky místo dochucovadel plných glutamanu a soli. Všechna ostatní dochucovadla používáme výhradně výrobky ze zdravé výživy.

Zajišťujeme komletní servis od výroby až po doručení zákazníkovi buď domů nebo do práce. Jídlo se vozí v papírových taškách den předem, aby jste mohli začít den 20 minut po probuzení snídaní, která je důležitá na nastartování metabolismu. Stravujeme rovněž velké skupiny sportovců při různých soustředěních a pohybových aktivitách.

A jak jste na tom Vy? Nemáte chuť zkusit něco nového, co opravdu funguje?

Kompletní informace na: www.ffmenu.cz
Objednávky přijmáme na www.ffmenu.cz/

Informace o zdravé výživě rovněž na Facebooku na www.facebook.com/fitnessmenu

Eva Jörka
Provozní vedoucí společnosti Fitness Food Menu Podkrkonoší

O společnosti

S cateringem máme bohaté zkušenosti, firma Orange Catering vznikla v roce 2002. V tomto roce jsme provozovali malou vinárničku v Úpici a za posledních 14 let jsme vybudovali firmu, která provozuje síť restaurací, rozvážíme jídlo, pořádáme koncerty, rauty, party, grilování a jiné společenské akce. Naší filozofií je potěšit tělo kvalitním jídlem, ale i mysl kvalitním prostředím pro konzumaci jídla, nápojů spojené se zábavou a trávením volného času.